Головна » 2017 » Червень » 9 » Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макі
13:08
Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макі

07-08 червня 2017 року в м. Львові відбувся Відкритий відбірковий тур Чемпіонату України з перукарського мистецтва, нігтьової естетики, макіяжу, нарощування та декорування вій «Золотий Лев 2017». Команда Державного навчального закладу «Львівське вище професійне училище побутового обслуговування» продемонструвала високий рівень підготовки та професіоналізму, виборовши найвищу нагороду «Гран-прі», як найкращого навчального закладу, що здобув найбільшу кількість перемог.

Серед досягнень Львівського ВПУ побутового обслуговування:

«Гран-прі» за найбільшу кількість призових місць отримала майстер в/н Лиситчук Роксолана Володимирівна.

43 призові місця отримали учні та майстри виробничого навчання, а саме:

Майстер виробничого навчання Лиситчук Р.В.:

І місце у номінації «Авторська жіноча стрижка»

І місце у номінації «Модна вечірня зачіска на довгому волоссі» (два види робіт)

І місце у номінації «Кудрі-хвилі»

ІІ місце у номінації «Hair Tatoo»

ІІІ місце у номінації «Весільна зачіска»

Майстер виробничого навчання Кутинська Т.Р. :

І місце у номінації «Full Fashion жіночий»

ІІ місце у номінації «Модна вечірня зачіска на довгому волоссі» (два види робіт)

ІІІ місце у номінації «Весільна зачіска»

Майстер виробничого навчання Паук І.І. :

І місце у номінації «Коктельна зачіска з елементами плетіння»

ІІ місце у номінації «Фантазійна зачіска з елементами постижерних виробів»

ІІ місце у номінації «Весільна зачіска»

Майстер виробничого навчання Кудла І.Я. :

І місце у номінації «Коктельна зачіска з елементами плетіння»

ІІІ місце у номінації «Авторська чоловіча стрижка «Best Barber»

Майстер виробничого навчання Шморгун М.Г.:

ІІ місце у номінації «Коктельна зачіска з елементами плетіння»

ІІІ місце у номінації «Кудрі-хвилі»

Майстер виробничого навчання Мізга М.О.:

ІІ місце у номінації «Full Fashion жіночий»

ІІ місце у номінації «Авторська жіноча стрижка»

Майстер виробничого навчання Коцюх С.Р.:

ІІ місце у номінації «Художній розпис у коробочках «Посміхнись»

Учениця ІІІ курсу Лига А. (майстер в/н Тетерко І.Л.):

І місце у номінації «Фантазійна зачіска з елементами постижерних виробів»

ІІ місце у номінації «Кудрі-хвилі»

ІІ місце у номінації «Весільна зачіска»

Учениця ІІІ курсу Боярська О. (майстер в/н Тетерко І.Л.):

І місце у номінації «Кудрі-хвилі»

ІІ місце у номінації «Фантазійна зачіска з елементами постижерних виробів»

ІІІ місце у номінації «Жіноча салонна стрижка»

Учениця ІІІ курсу Симан А. (майстер в/н Тетерко І.Л.):

І місце у номінації «Чоловіча салонна стрижка»

Учениця ІІ курсу Солтис Г. (майстер в/н Тетерко І.Л.):

ІІІ місце у номінації «Фантазійна зачіска з елементами постижерних виробів»

Учениця ІІ курсу Панасюк Л. (майстер в/н Кутинська Т.Р.):

І місце у номінації «Весільна зачіска»

ІІ місце у номінації «Кудрі-хвилі»

Учениця ІІ курсу Грицьків В. (майстер в/н Кутинська Т.Р.):

І місце у номінації «Жіноча салонна стрижка»

ІІ місце у номінації «Весільний подіумний макіяж»

Учениця І курсу Гордєєва Ю. (майстер в/н Лиситчук Р.В.):

ІІІ місце у номінації «Чоловіча салонна стрижка»

Учениця І курсу Щербан С. (майстер в/н Лиситчук Р.В.):

ІІ місце у номінації «Чоловіча салонна стрижка»

Учениця І курсу Овчієва С. (майстер в/н Лиситчук Р.В.):

ІІІ місце у номінації «Стильний хвіст»

Учениця І курсу Славич І. (майстер в/н Лиситчук Р.В.):

ІІ місце у номінації «Коктельна зачіска з елементами плетіння»

Учениця І курсу Лоза М. (майстер в/н Лиситчук Р.В.):

ІІІ місце у номінації «Коктельна зачіска з елементами плетіння»

Учениця ІІ курсу Горайчук І. (майстер в/н Потурай А.В.):

І місце у номінації «Подіумний макіяж»

Учениця ІІ курсу Пасічний З. (майстер в/н Кутинська Т.Р.):

ІІІ місце у номінації «Подіумний макіяж»

Учениця ІІ курсу Калита Г. (майстер в/н Богомазова О.М.):

ІІ місце у номінації «Коктельна зачіска з елементами плетіння»

Учениця ІІ курсу Шуховська Л. (майстер в/н Шира Л.А.):

ІІ місце у номінації «Стильний хвіст»

Учениця ІІ курсу Шеремета А. (майстер в/н Кравець О.І.):

ІІІ місце у номінації «Салонне покриття гель-лаком»

Учениця ІІ курсу Кисиличин Л. (майстер в/н Кравець О.І.):

ІІІ місце у номінації «Чоловічий салонний манікюр»

Учениця І курсу Шумило О. (майстер в/н Шморгун М.Г.):

ІІІ місце у номінації «Комерційний дизайн»

Учениця І курсу Шрамко К. (майстер в/н Коцюх С.Р.):

ІІ місце у номінації «Комерційний дизайн»

Майстер виробничого навчання Тетерко Ірина Леонідівна, старійшина конкурсу «Золотий лев» була нагороджена дипломом «Найкращий тренер року»

Фотографії призових місць будуть розміщені у фотогалереї сайту найближчим часом.

 

Щиро вітаємо переможців!

 

Категорія: Конкурси і заходи перукарського напрямку | Переглядів: 976 | Додав: Lvpupo | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]