Головна » 2018 » Жовтень » 19 » XXI Чемпіонат України Спілки професіоналів України в індустрії краси. Фінал відбіркових турів
10:25
XXI Чемпіонат України Спілки професіоналів України в індустрії краси. Фінал відбіркових турів

Кубок Кращої команди, 55 призових місць, дипломи кращих тренерів - з таким результатом повернулася команда Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування з фіналу  ХХІ Чемпіонату спілки професіоналів України в індустрії краси!

     17-18 жовтня 2018 року команда учнів та майстрів виробничого навчання перукарського, візажного та манікюрного профілів Львівського вищого професійного училища побутового обслуговування брала участь у фіналі Відбіркових турів XXI  Чемпіонату  спілки  перукарів України, який в перше проводився у м. Львів.  Показавши високий рівень професіоналізму,  представники ДНЗ ЛВПУПО посіли 55 призових місць та вкотре отримали найвищу нагороду – Кубок Гран прі «ХХІ Чемпіонату України СПУ Львів 2018»  як краща команда Чемпіонату.

Наші перемоги:

Серед перемог у номінація з перукарського мистецтва відзначилися майстри виробничого навчання:
Солтис Галина Ярославівна, яка посіла І місце у номінації «Авторська жіноча стрижка», ІІІ місце – «вечірня зачіска «Кудрі та хвилі», ІІІ місце  - «Мода на довгому волоссі», ІІІ місце – «Весільна зачіска» та підготувала 9 призерів (16 призових місць):

Дубовик Анну - І місце у номінації "Салонна вечірня зачіска", ІІІ місце - "Весільна зачіска", ІІІ місце - "Коктельна зачіска з елементами плетіння".

Барилко Ольгу - ІІ місце у номінації "Кудрі та хвилі".

Гриців Вікторію - І місце у номінації "Кудрі та хвилі", IV місце - "Весільна зачіска".

Березюк Надію - ІІ місце у номінації "Авторська жіноча стрижка".

Коваль Вікторію - ІІ місце у номінації "Салонна вечірня зачіска".

Лотоцьку Любов - ІІ місце у номінації "Коктельна зачіска з елементами плетіння".

Хлопук Марту - ІІІ місце у номінації "Авторська чоловіча стрижка".

Гілевича Олега - І місце у номінації "Авторська жіноча стрижка".

Мищишин Ольгу - ІV місце у номінації "Коктельна зачіска з елементами плетіння".

Майстер виробничого навчання Вороцянка Тетяна Григорівна, яка посіла І місце у номінації «Весільна зачіска», ІІІ місце – «Коктельна зачіска», ІІІ місце – «Фантазійна зачіска з елементами постижерних виробів», ІІІ місце у номінації «Full Fashion (чоловічий)» підготувала  призера Качмарик Ілону, яка посіла IV місце у номінації "Кудрі та хвилі"
Майстер виробничого навчання  Шморгун Мар`яна Геннадіївна  посіла  І місце у номінації «Стильне колорування», І місце – «Коктельна зачіска з елементами плетіння», ІІІ місце – « Авторска жіночі стрижка» .

Майстер виробничого навчання  Кутинська Тетяна Романівна підготувала 3 призерів (6 призових місць): 

Грицьків Валентину - ІІІ місце у номінаціях " Full Fashion  жіночий",  "Авторська жіноча стрижка", "Кудрі та хвилі".

Баклаганич Діану - ІІІ місце у номінації "Креативний макіяж".

Пасічник Зою - І місце у номінації "Весільний макіяж" та ІІІ місце - "Салонна зачіска".

 Майстри в/н Заліско Оксана Василівна, Шира Леся Андріївна, Ходонович Ірина Михайлівна, Богомазова Олександра Михайлівна, Кравець Оксана Іванівна підготували 6 призерів (9 призових місць) Чемпіонату з перукарського мистецтва:

Мазур Тетяну - ІІІ місце у номінації "макіяж Full Fashion Look"

Коцінську Віру - І місце у номінаціях "Фантазійна зачіска з елементами постижерних  виробів" та "Подіумний макіяж", ІІІ місце - "Макіяж Smoky eyes". 

Подерню Сніжану - І місце у номінації "Салонна зачіска".

Гайдучик Анну - IV місце у номінації "Салонна зачіска".

Гадомську Анастасію - ІІ місце у номінації "Коктельна зачіска з елементами плетіння".

Саксін Марію - ІІІ місце у номінації "Постер "Осінь"

Не менш вагомими були перемоги майстрів та учнів візажного спрямування. Майстер виробничого навчання Потурай Анна Володимирівна посіла І місце   у номінації «Фантазійний макіяж» та підготувала 4 призерів (6 призових місць):

Скакун Наталію - ІІ місце у номінаціях "Smoky eyes", "Full Fashion Look", "Креативний макіяж"

Головенко Аліну - І місце у номінації "макіяж Full Fashion Look"

Лабай Юлію - ІІІ місце у номінації "Весільний салонний макіяж"

Горайчук Іванну - ІІІ місце у номінації "Smoky eyes"

Майстер в/н Пшик Ольга Григорівна  посіла ІІ місце у номінації «Smoky eyes».
У номінаціях з манікюрного мистецтва та нігтьової естетики відзначилися:
майстер виробничого навчання Коцюх Софія Романівна, яка посіла ІІ місце у номінації «Дизайн педикюрних типсів» та підготувала 3 призерів (8 призових місць):

Федишин Марту - І місце у номінація "Чоловічий салонний манікюр", "Жіночий салонний манікюр" та "Салонне покриття гель-лаком", ІІ місце - "Вирівнювання нігтьової пластини", ІІІ місце - "Постер "Кадр для Instagram"

Дзюбан Лілію - ІІІ місце у номінаціях "Салонний жіночий манікюр" ,"Художній розпис у коробочках"

Томенюк Ольгу - ІІ місце у номінації "Комерційний дизайн гель-лаком"

  Майстер виробничого навчання Квасниця Ірина Василівна підготувала Вовк Оксану, яка посіла ІІІ місце у номінації "Комерційний дизайн гель-лаком" 
Майстри виробничого навчання Терлецька Тетяна Романівна, Солтис Галина Ярославівна, Потурай Анна Володимирівна, Ходонович Ірина Михайлівна, Коцюх Софія Романівна отримали найвищі нагороди Чемпіонату – дипломи кращих тренерів. 
З високий професіоналізм, численні нагороди та перемоги викладач перукарської справи Тетерко Ірина Леонідівна була сертифікованим  суддею Чемпіонату. Майстер виробничого навчання Терлецька Тетяна Романівна, старійшина Чемпіонату,  підготувала 8 призерів перукарських та візажних номінацій.

 

Більше фото у Фотогалереї сайту (натисніть ТУТ)

 

Категорія: Конкурси і заходи перукарського напрямку | Переглядів: 671 | Додав: Lvpupo | Теги: львівське впу побутового обслуговув, перемоги, новини, XXI Чемпіонат України | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]